ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс"
м.Южноукраїнськ,
вул. Паркова, 2
тел. +38(05136) 2-43-48
НОВИНИ   

02.10
Зміну номеру поточного рахунку у форматы IBAN
Відповідно до Постанови Правління Національного банку України №162 від 28.12.2018р. "Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні "ДПЕМ ПрАТ" Атомсервіс повідомляє про зміну момерів рахунків.
 
06.07
До уваги споживачів!
02.07.2019 року Національною комісією що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг прийнято постанову № 1333 Про затвердження Правил розгляду звернень споживачів щодо дій суб'єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, та врегулювання спорів.
 
14.06
Програма відповідності ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс"
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП) погодила Програма відповідності ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс"
 
18.03
Порядок подання звернень/скарг/претензій
До уваги споживачів електричної енергії! Відповідно до п.8.3.2 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 312 та п.13.1.2 Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 310, на веб-сайті Оператора системи розподілу (ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс») розміщено інструкцію про порядок подання звернень/скарг/претензій" та процедуру розгляду звернень/скарг/претензій."
 
05.10
Обговорення проекту тарифів на розподіл електричної енергії на 2019 рік.
ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс" розпочинає з 05 по 14 жовтня 2018 року відкриті обговорення проекту тарифів на розподіл електричної енергії на 2019 рік.
 
18.09
Відкриті слухання інвестиційної програми на 2019 рік.
Відповідно Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕ від 02 січня 2012 року № 1627, підприємство виносить на відкриті слухання пропозиції і зауваження до проекту інвестиційної програми підприємства на 2019 рік.
Всі зацікавлені особи можуть прийняти участь в слуханнях, які відбудуться 20.09.2018р. о 9-00 в офісі підприємства за адресою м. Южноукраїнськ, вул. Паркова, 2.
 
Всі новини
© ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс" Усі права захищено 2012
Сайт відвідало
 Всього 65889
 Сьогодні 39
 Зараз на сайті 2
 
                   Одночасно, вважаємо за потрібне повідомити:  


    Ст.26  Закону України "Про електроенергетику" передбачає : "Безпечну експлуатацію енергетичних установок споживача та їх належний технічний стан забезпечує сам споживач".
    Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів (далі - ПТЕЕС) вимагають від споживача,  для забезпечення безпечної та надійної експлуатації електроустановок, створити  електротехнічну службу (відділ) з обслуговування належних йому електроустановок.
Крім того, для безпосереднього виконання функцій щодо організації експлуатації електро-установок керівник повинен  призначити особу, відповідальну за електрогосподарство споживача.             Особу, відповідальну за електрогосподарство,  призначають з числа  спеціалістів, кваліфікація  яких відповідає вимогам Правил та які пройшли навчання та перевірку знань  з питань технічної експлуатації електроустановок,  правил пожежної безпеки та охорони праці та яки отримали групу IV з електробезпеки для обслуговування електроустановок напругою до1 кВ. 
      У разі економічної недоцільності  створення електротехнічної служби (відділу) електро-установки споживача передаються за договором на обслуговування спеціалізованій організації.        
       Крім наведеного, ОСББ має забезпечити безпечну експлуатацію ліфтового господарства самостійно, у разі , якщо воно має відповідний дозвіл, або з залученням організації за договором, яка має відповідну ліцензію.
     За відсутності  зазначеного персоналу та неможливості утримання ліфтового господарства відповідно до вимог безпеки, постачання електричної енергії споживачу, забороняється.
     
   З питань укладення договору про постачання електричної енергії звертайтесь до служби "Енергозбут" за адресою: вул. Дружби Народів, 33-г (тел.5-56-86, 5-95-13).
                       У зв'язку з рішенням Виконавчого комітету ЮУ міської ради про надання згоди на списання з балансу комунального підприємства "Житлово-експлуатаційне об'єднання" багатоквартирних будинків на баланс створених ОСББ,  КП "ЖЕО"   має намір  виключення з договору про постачання  електричної енергії  розрахункових електролічильників, що враховують електричну енергію, використану на технічні цілі у будинках, які будуть передані ОСББ.
       Відповідно до ст.26 Закону України "Про електроенергетику", пункту 1.3 Правил користування електричною енергією, затверджених постановою НКРЕ України від 31.07.1996р. за № 28 (зі змінами і доповненнями) (Правила) постачання електричної енергії для забезпечення потреб електроустановок здійснюється на підставі договору про постачання електричної енергії.
        Споживання електричної енергії без договору, згідно пункту 5.1 Правил, не допускається.
      Зважаючи на наведене, ДПЕМ  пропонує  створеним ОСББ своєчасно звертатись за укладенням договору про постачання електричної енергії, т.я. у разі  відсутності останнього,  наше підприємство змушене буде припиняти постачання електричної енергії на технічні цілі багатоквартирного будинку.                  
Керівникам створених ОСББ.
Дочірнє підприємство електричних мереж                ПРАТ "Атомсервіс"