ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс"
м.Южноукраїнськ,
вул. Паркова, 2
тел. +38(05136) 2-43-48
НОВИНИ   

02.10
Зміну номеру поточного рахунку у форматы IBAN
Відповідно до Постанови Правління Національного банку України №162 від 28.12.2018р. "Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні "ДПЕМ ПрАТ" Атомсервіс повідомляє про зміну момерів рахунків.
 
06.07
До уваги споживачів!
02.07.2019 року Національною комісією що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг прийнято постанову № 1333 Про затвердження Правил розгляду звернень споживачів щодо дій суб'єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, та врегулювання спорів.
 
14.06
Програма відповідності ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс"
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП) погодила Програма відповідності ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс"
 
18.03
Порядок подання звернень/скарг/претензій
До уваги споживачів електричної енергії! Відповідно до п.8.3.2 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 312 та п.13.1.2 Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 310, на веб-сайті Оператора системи розподілу (ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс») розміщено інструкцію про порядок подання звернень/скарг/претензій" та процедуру розгляду звернень/скарг/претензій."
 
05.10
Обговорення проекту тарифів на розподіл електричної енергії на 2019 рік.
ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс" розпочинає з 05 по 14 жовтня 2018 року відкриті обговорення проекту тарифів на розподіл електричної енергії на 2019 рік.
 
18.09
Відкриті слухання інвестиційної програми на 2019 рік.
Відповідно Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕ від 02 січня 2012 року № 1627, підприємство виносить на відкриті слухання пропозиції і зауваження до проекту інвестиційної програми підприємства на 2019 рік.
Всі зацікавлені особи можуть прийняти участь в слуханнях, які відбудуться 20.09.2018р. о 9-00 в офісі підприємства за адресою м. Южноукраїнськ, вул. Паркова, 2.
 
Всі новини
© ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс" Усі права захищено 2012
Сайт відвідало
 Всього 60537
 Сьогодні 20
 Зараз на сайті 2
 

Задати питання |  Нашi консультанти пошук
09.07.2019  Евгений
Стоимость и условия подключения в пгт. Константиновка.

Консультаційний центр
Про консультанта
Задати питання
Шановний Євгене.
Вам необхідно подати заяву про приєднання електроустановки
До заяви про приєднання додаються такі документи:

1. Копія документа, який підтверджує право власності чи користування цим об'єктом, або копія витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, або, за відсутності об'єкта, копія документа, який підтверджує право власності чи користування земельною ділянкою або копію витягу з державного реєстру речових прав на нерухоме майно. (У разі відсутності кадастрового номера у свідоцтві про право власності на земельну ділянку - викопіювання з топографо-геодезичного плану або плану забудови території із зазначенням місця розташування земельної ділянки).
2. Ситуаційний план та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування об'єкта (об'єктів) Замовника, земельної ділянки Замовника або прогнозної точки приєднання.
3. Копія паспорта (1, 2 сторінок та сторінки із зазначенням місця реєстрації замовника для фізичних осіб) або належним чином оформлена довіреність чи інший документ на право укладати та підписувати договір про приєднання.
4. ТЕО (за наявності).
Замовник - юридична особа або фізична особа-підприємець додатково надає копію витягу з Реєстру платників єдиного податку або копію свідоцтва платника податку на додану вартість (далі - ПДВ).
Замовник - фізична особа додатково надає реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган і мають відмітку в паспорті - серія та номер паспорта). уповноваженій особі.

Вартість приєднвння для смт Костянтинівка 2,122 грн. за 1кВт приєднаної потужності

Дізнатися тип вашого приєднання

03.07.2019  Виталий
По какой пречини отключили свет без предупреждения

Консультаційний центр
Про консультанта
Задати питання
Уточните пожалуйста Когда? В каком часе? В каком районе города?

10.04.2019  Іван
Доброго дня, мене цікавить питання чи діє нічний тариф на електроенергію для комунальних закладів з постачання води для населення та на вуличне освітлення? Якщо так то де це зазначено?

Консультаційний центр
Про консультанта
Задати питання
З 01 січня 2019 року:
- втратили чинність тарифи, диференційовані за періодами часу для непобутових споживачів, які визначалися згідно з постановою НКРЕ від 20 грудня 2001 року № 1241 «Про тарифи, диференційовані за періодами часу» (постанова від 20 грудня 2001 року № 1241 втратила чинність згідно з постановою НКРЕКП від 23 серпня 2018 року № 894):
- продовжують діяти тарифи, диференційовані за періодами часу для побутових споживачів, які визначалися згідно з постановою НКРЕ від 23 квітня 2012 року № 498.
Відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії:
побутовий споживач - фізична особа, яка використовує електричну енергію для забезпечення власних побутових потреб, що не включають професійну та/або господарську діяльність, на підставі відповідного договору з учасником ринку, у тому числі за договором постачання електричної енергії споживачу.
Електрична енергія, яка витрачається комунальними підприємствами з тепло-або водо постачання та на вуличне освітлення, не є спожитою побутовими споживачами.
Вона є ресурсом, що використовується цими підприємствами у їх господарській діяльності, у тому числі для задоволення комунально-побутових потреб населення.
Отже, для зазначених підприємств з 01 січня 2019 року не діють тарифи, диференційовані за періодами часу.

01.03.2019  Александр
Раньше я заносил показания счётчика по интернету, сейчас сайт не работает. Будет ли возможность делать это в дальнейшем?

Консультаційний центр
Про консультанта
Задати питання
Есть технические проблемы. В ближайшее время сайт заработает.
Приносим извинения за неудобства.

12345678
Задати питання |  Нашi консультанти

Ласкаво просимо до On-line консультанта
    Тут  Ви можете  отримати  професійні  онлайн  консультації  стосовно  застосування  чинного  законодавства  України  у  сфері  електроенергетики.  Правил  користування  електричною  енергією,   порядку  укладення  договорів  про  користування  електроенергією.Дочірнє підприємство електричних мереж                ПРАТ "Атомсервіс"