ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс"
м.Южноукраїнськ,
вул. Паркова, 2
тел. +38(05136) 5-71-48
1. Загальні вимоги
 • Лічильники повинні відповідати вимогам чинних нормативних документів, зокрема щодо інформаційної та кібербезпеки.
 • Лічильники повинні мати високу надійність і стабільність метрологічних характеристик. Міжперевірочний інтервал - не менш 6 років. Термін служби - не менш 20 років.
 • Для забезпечення можливості автоматизованого збору інформації лічильники повинні мати імпульсний вихід типу "сухий контакт" і/або послідовний інтерфейсний вихід.
 • Конструкція лічильників повинна виключати можливість несанкціонованого впливу на результати вимірювань.
 • Конструкція лічильників має передбачати підтримку роботи внутрішнього годинника при зникненні живлення.
 • Лічильники мають підтримувати дистанційну параметризацію.
 • Конструкція лічильників має передбачати можливість комутації та обмеження потужності споживання.
 • Лічильники мають мати можливість роботи з відкритими протоколами.
 • Наявність модуля зв'язку для роботі в системі (PLC, ZigBee, GSM тощо).

2. Основні вимоги до багатофункціональних лічильників
 • Лічильники повинні забезпечувати вимірювання активної, реактивної енергії і усередненої потужності відповідно до встановлених користувачем періодів інтеграції.
 • Лічильники повинні забезпечувати періоди інтеграції величин, що вимірюються за 1, 3, 5, 10, 15, 30, 60 хвилин.
 • Лічильники повинні забезпечувати збереження інформації при втраті живлення не менше 40 діб.
 • Лічильники повинні мати можливість зовнішньої синхронізації ходу внутрішніх годин. Лічильники повинні зберігати в енергонезалежній пам'яті інформацію як про всі випадки доступу до режиму параметрування, так і про         нештатні ситуації.
 • База даних лічильників повинна формуватися з обов'язковою прив'язкою величин, що вимірюються до відповідної позначки часу.
 • Лічильники повинні забезпечувати зберігання графіка навантаження за останні десять діб. Похибка ходу годинника лічильників повинна бути не гірше 5 секунд за добу. Для забезпечення вказаних функцій допускається разом з лічильником використати додаткові технічні засоби, що розширюють функціональні можливості лічильника. В ролі додаткових технічних засобів повинні використовуватися тільки ті засоби, які занесені в Державний реєстр засобів вимірювань України.

Зазначеним рекомендаціям відповідають наступні типи приладів обліку, або їх аналоги (за погодженням з ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс":

 1. Однофазні багатотарифні лічильники CE102-U .2 S7 149-JOPR1QYUHVLFZ, з  модулями PLC та радіо  433 МГц  (два паралельно  працюючих  канали зв'язку).
 2. Трифазні багато тарифні лічильники активної та реактивної електричної енергії СЕ303-U AR  S36 146-JOPR1Q2UYVMFLZ - прямого включення, з  модулями PLC та радіо  433 МГц  (два паралельно  працюючих  канали зв'язку).                        З 20.09.2016 року вступили в дію затверджені Постановою КМУ № 591 від 23.08.2016 р. Зміни до Правил користування електричною енергією для населення, затверджені Постановою КМУ № 1357 від 26.07.1999 р., (надалі - ПКЕЕН).
      Згідно п. 12 ПКЕЕН, побутовий споживач має право самостійно придбати засіб обліку, який пройшов державну повірку або метрологічну атестацію, та надати його разом з паспортом засобу обліку електророзподільному підприємству для встановлення на своєму об'єкті.
       Під час купівлі засобу обліку  споживач (в.т.ч побутовий ) повинен керуватися рекомендаціями електророзподільного підприємства щодо технічних характеристик такого засобу, оприлюдненими на його веб-сайті.
      На підставі викладеного надаємо наступні рекомендації щодо технічних характеристик засобів обліку електроенергії:

Вимоги до лічильників електричної енергії.
НОВИНИ   

02.10
Зміну номеру поточного рахунку у форматы IBAN
Відповідно до Постанови Правління Національного банку України №162 від 28.12.2018р. "Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні "ДПЕМ ПрАТ" Атомсервіс повідомляє про зміну момерів рахунків.
 
06.07
До уваги споживачів!
02.07.2019 року Національною комісією що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг прийнято постанову № 1333 Про затвердження Правил розгляду звернень споживачів щодо дій суб'єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, та врегулювання спорів.
 
14.06
Програма відповідності ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс"
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП) погодила Програма відповідності ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс"
 
18.03
Порядок подання звернень/скарг/претензій
До уваги споживачів електричної енергії! Відповідно до п.8.3.2 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 312 та п.13.1.2 Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 310, на веб-сайті Оператора системи розподілу (ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс») розміщено інструкцію про порядок подання звернень/скарг/претензій" та процедуру розгляду звернень/скарг/претензій."
 
05.10
Обговорення проекту тарифів на розподіл електричної енергії на 2019 рік.
ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс" розпочинає з 05 по 14 жовтня 2018 року відкриті обговорення проекту тарифів на розподіл електричної енергії на 2019 рік.
 
18.09
Відкриті слухання інвестиційної програми на 2019 рік.
Відповідно Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕ від 02 січня 2012 року № 1627, підприємство виносить на відкриті слухання пропозиції і зауваження до проекту інвестиційної програми підприємства на 2019 рік.
Всі зацікавлені особи можуть прийняти участь в слуханнях, які відбудуться 20.09.2018р. о 9-00 в офісі підприємства за адресою м. Южноукраїнськ, вул. Паркова, 2.
 
Всі новини
© ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс" Усі права захищено 2012
Сайт відвідало
 Всього 70530
 Сьогодні 5
 Зараз на сайті 2
 
Дочірнє підприємство електричних мереж                ПРАТ "Атомсервіс"