ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс"
м.Южноукраїнськ,
вул. Паркова, 2
тел. +38(05136) 2-43-48
НОВИНИ   

02.10
Зміну номеру поточного рахунку у форматы IBAN
Відповідно до Постанови Правління Національного банку України №162 від 28.12.2018р. "Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні "ДПЕМ ПрАТ" Атомсервіс повідомляє про зміну момерів рахунків.
 
06.07
До уваги споживачів!
02.07.2019 року Національною комісією що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг прийнято постанову № 1333 Про затвердження Правил розгляду звернень споживачів щодо дій суб'єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, та врегулювання спорів.
 
14.06
Програма відповідності ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс"
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП) погодила Програма відповідності ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс"
 
18.03
Порядок подання звернень/скарг/претензій
До уваги споживачів електричної енергії! Відповідно до п.8.3.2 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 312 та п.13.1.2 Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 310, на веб-сайті Оператора системи розподілу (ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс») розміщено інструкцію про порядок подання звернень/скарг/претензій" та процедуру розгляду звернень/скарг/претензій."
 
05.10
Обговорення проекту тарифів на розподіл електричної енергії на 2019 рік.
ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс" розпочинає з 05 по 14 жовтня 2018 року відкриті обговорення проекту тарифів на розподіл електричної енергії на 2019 рік.
 
18.09
Відкриті слухання інвестиційної програми на 2019 рік.
Відповідно Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕ від 02 січня 2012 року № 1627, підприємство виносить на відкриті слухання пропозиції і зауваження до проекту інвестиційної програми підприємства на 2019 рік.
Всі зацікавлені особи можуть прийняти участь в слуханнях, які відбудуться 20.09.2018р. о 9-00 в офісі підприємства за адресою м. Южноукраїнськ, вул. Паркова, 2.
 
Всі новини
© ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс" Усі права захищено 2012
Сайт відвідало
 Всього 60544
 Сьогодні 27
 Зараз на сайті 3
 
                   Тип Вашого приєднання буде нестандартним, якщо Вам потрібна електрична потужність більше 50 кВт ТА / АБО якщо відстань від точки надання потужності до точки приєднання перевищує 300 метрів по прямій лінії.
  • Величину необхідної Вам електричної потужності визначаєте Ви. Зазвичай потужність вказується у проектно-технічній документації на будинок/ділянку.
  • Відстань від Вашого будинку / об’єкту (точки приєднання) до точки надання потужності буде визначатися в момент формування техничних умов на приєднання фахівцем ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс".
  • Вартість нестандартного приєднання визначається відповідно розробленої замовником та погодженої ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс" проектно - кошторисної документації.
Що таке нестандартний тип приєднання?
Порядок приэднання до електричних мереж ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс"
(НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ)
закрити
ДОКУМЕНТИ, ЯКІ ПОТРІБНО ПОДАВАТИ ДО ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс" ДЛЯ ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ:
1
Визначається тип приєднання. Для цього Ви звертаєтеся до ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс" та надаєте:


Фахівець ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс" за необхідності допоможе Вам визначити потрібну потужність приєднання, а також повідомить № заяви, що дозволить відслідковувати перебіг процесу приєднання.
2
За 5 робочих днів ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс" визначає тип приєднання. Повідомляє Вам телефоном або електронною поштою тип приєднання — нестандартнй.
ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс" готує договір та технічні умови (ТУ)
3
За 15 (або 30 (1)) робочих днів Ви приходите до ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс", отримуєте та підписуєте:
  • договір на приєднання підписаний ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс"
  • Технічні умови (ТУ).
4
Ви звертаєтеся до підрядної організації, що розробляє проектно-кошторисну документацію. Термін розробки визначаєте Ви.
5
Ви надаєте 5 примірників проектно-кошторисної документації на погодження до  ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс".
6
За 15 (або 30 (2)) робочих днів ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс" повертає Вам 1 примірник проектно-кошторисної документації (3), оформлює додаткову угоду та видає рахунок на сплату послуг з приєднання.
Як нараховується сума до сплати
7
Протягом 10 робочих днів Ви сплачуєте вартість приєднання згідно з додатковою угодою та рахунком.
8
За 30 робочих днів (4) ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс" виконує необхідні будівельно-монтажні роботи, готує договір про користування електроенергією (5).
9
Протягом 5 робочих днів після введення в експлуатацію Вашої електроустановки (5):

  • підписується договір про користування електроенергії ,
  • підписуються акти виконаних робіт

подається напруга на Ваш об’єкт.
Дочірнє підприємство електричних мереж                ПРАТ "Атомсервіс"