ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ПрАТ "АТОМСЕРВІС"

Оператор системи розподілу

Інформаційно-консультаційний центр, тел. 05136-5-5071, e-mail:  callcentre@dpem.mk.ua  Надати покази лічильників тел.  05136-5-9237, 067-517-3262

ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс", м.Южноукраїнськ, вул.Паркова, 2
e-mail:  office@info.dpem.mk.ua
тел. 05136-5-6468


reestr2 reestr Реєстр постачальників uo2 reestr Уповноважена особа, та програма відповідності off reestr Перерви електропостачання info2 info Інформаційно- консультаційний центр gis2 gis Геодезична інформаційна система tarif2 tarif Тарифи на послуги з розподілу електроенергії kabinet2 kabinet Кабінет споживача. Надання показів лічильників zvern2 zvern Запитання, звернення, скарги treaties2 treaties Укладання договорів in2 in Приєднання до мереж
Як надати покази лічильників За телефоном:
(067) 517-32-62, 5-92-37
Особистий кабінет споживача
Viber-бот
Telegram-бот
Розділ звернень, запитань, скарг

Шановні спожвачі, тут Ви можете залишити свої пропозиції та скарги, щодо роботи нашого підприємства, також отримати відповіді наших спеціалістів на Ваші звернення. Залишаючи своє запитання, вкажіть буть ласка своє Ім'я, Прізвище та номер контактного телефону, анонімні запитання розглядатися не будуть!

Задати питання |  Наші консультанти
30.11.2023  Анна
Доброго дня,в листопаді купили квартиру, підкажіть як оформити паспорт точки розподілу, які документи потрібно?

Консультаційний центр
Про консультанта
Задати питання
Усі відповіді
Шановна Анна!

Відповідно Правил роздрібного ринку електричної енергії (ПРРЕЕ) паспорт точки розподілу (передачі) є невід'ємною частиною договору споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії.
Пунктом 2.1.8. ПРРЕЕ визначено:
Для укладення договору споживача про надання послуг з розподілу/передачі електричної енергії заявник у разі зміни споживача, форми власності чи власника електроустановки має надати оператору системи такі документи:
1) заяву про укладення відповідного договору із зазначенням місцезнаходження об'єкта та реквізитів заявника та наявності паспорта точки розподілу/передачі;
2) для фізичних осіб: копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або реєстраційного номера картки платника податків або копію паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера, офіційно повідомили про це відповідні органи державної влади і мають відмітку у паспорті);
3) копію документа, яким визначено право власності чи користування на об'єкт (приміщення), або копію документа, що підтверджує право власності чи користування на земельну ділянку або її частину (у разі відсутності на відповідній земельній ділянці об'єкта), право на розміщення електроустановок на території здійснення господарської діяльності з розподілу/передачі електричної енергії (у разі відсутності об'єкта споживача);
4) копію документа про підтвердження повноважень особи на укладення договору (витяг з установчого документа про повноваження керівника (для юридичних осіб), копію довіреності, виданої в установленому порядку тощо), за необхідності.
Для подання відповідної заяви про укладення договору Ви можете звернутись (за наявності вищеперелічених документів) до служби з комерційного обліку ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс» за адресою: м.Южноукраїнськ, вул.Європейська, 33-Г.
Режим роботи: понеділок - п”ятниця з 8.00 до 17.00 , обід з 12.30 до 13.30 год., субота, неділя – вихідні.

06.09.2023  Алевтина
Доброго дня! Я з сім'єю винаймаємо квартиру з 2014 року. Власники квартири проживають за кордоном. Потрібно укласти договір на надання послуг, але з нами цього зробити не можуть, треба тільки присутність квартировинаймача. Як бути в такій ситуації? Інакше відключення електроенергії. Дякую.

Консультаційний центр
Про консультанта
Задати питання
Усі відповіді
Шановна Алевтина.

Відповідно до пункту 5.5.5 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 №312, споживач зобов’язаний користуватись електричною енергією виключно на підставі договору ( договорів), передбачених чинним законодавством. А також відповідно до пункту 2.1.7. для укладення договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії заявник має надати оператору системи такі документи:
1) заяву про укладення відповідного договору із зазначенням місцезнаходження об'єкта та реквізитів заявника та наявності чинного паспорту точки розподілу;
2) для юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців: витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР), роздрукований із мережі Інтернет, або копію довідки, або копію виписки з ЄДР;
для фізичних осіб: копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або реєстраційного номера картки платника податків або копію паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера, офіційно повідомили про це відповідні органи державної влади і мають відмітку у паспорті);
3) копію документа, яким визначено право власності чи користування на об'єкт (приміщення), або копію документа, що підтверджує право власності чи користування на земельну ділянку або її частину (у разі відсутності на відповідній земельній ділянці об'єкта), право на розміщення електроустановок на території здійснення господарської діяльності з розподілу електричної енергії (у разі відсутності об'єкта споживача);
4) копію документа про підтвердження повноважень особи на укладення договору (витяг з установчого документа про повноваження керівника (для юридичних осіб), копію довіреності, виданої в установленому порядку тощо), за необхідності;

25.07.2023  Григорій
Добрий день. Відповідаючи на Ваше зустрічне питання про факт встановлення несправності ел. лічильника відповім, це мені не відомо, і я сумніваюся, що такий факт підтвердиться, якщо враховувати інтереси вашої компанії. Я точно знаю, що я не споживав такої кількості ел. енергії з моменту заміни механічного ел. лічильника на електронний,
але документально мені підтвердити це складно, крім свідчень за останні три роки. Сподіваюся на справедливість – Європейська буд.24 кв.10. Дякую.

Консультаційний центр
Про консультанта
Задати питання
Усі відповіді
Шановний Григорій Якович.

Повідомляємо Вам, що відповідно до Кодексу комерційного обліку пункту:
6.5.18. У разі сумніву споживача у правильній роботі вузла обліку він може звернутися до оператора системи або ППКО для забезпечення проведення позачергового контрольного огляду, технічної перевірки вузла обліку або експертизи ЗКО.
6.5.19. Якщо відповідні ЗКО належать оператору системи або індивідуальному побутовому споживачу, їх позачерговий контрольний огляд та огляд схеми їх підключення здійснюєтьсяоператором системи безкоштовно протягом 20 робочих днів з дня реєстрації звернення споживача щодо неправильної роботи вузла обліку.
6.5.21. Якщо за результатами позачергового контрольного огляду, технічної перевірки та/або експертизи буде встановлено, що порушення обліку відбулося з вини оператора системи, він має повернути споживачу сплачені ним кошти за їх проведення в узгоджений зі споживачем спосіб.
Зважаючи на те, що раніше, до заміни лічильника, Ви не звертались до нашого підприємства з приводу проведення позачергової перевірки, факт порушення обліку не встановлено, а отже - ніяких перерахунків обсягів спожитої електричної енергії не виконується. Відповідно, гроші споживачу не повертаються.

22.07.2023  Григорий
Добрий день. Прошу Вас роз'яснити, як у вашій компанії вирішується питання про переплату абонентом по несправному лічильнику. Дякую.

Консультаційний центр
Про консультанта
Задати питання
Усі відповіді
Шановний Григорій!

Оплату за спожиту електричну енергію Ви здійснюєте електропостачальнику. Зустрічне питання, чи встановлено оператором системи розподілу факт несправності приладу обліку?
Повідомте будь ласка Вашу адресу, або зателефонуйте (067) 517-32-62

14.07.2023  Григорий
Добрый день. Прошу Вас разъяснить порядок урегулирования вопроса по неисправному прибору учета эл. энергии.

Консультаційний центр
Про консультанта
Задати питання
Усі відповіді
Шановний Григорій, Вам необхідно звернутися до ДЕПЕМ ПрАТ «Атомсервіс» , за адресою м. Южноукраїнськ, вул. Дружби Народів 33Г до служби комерційного обліку для написання заяви на перевірку приладу обліку, та подальшого вирішення питання.

09.07.2023  Юрій
Доброго вечора. При реєстрації в кабінеті споживачів не знаходить особистий рахунок...?

Консультаційний центр
Про консультанта
Задати питання
Усі відповіді
Пане Юрію, можливо Ви намагаєтась зареєструватися в кабінеті споживача оператора системи розподілу, ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс", використовуючи особовий рахунок постачальника ТОВ "МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"

Для уточнення особового рахунку зверніться в службу комерційного обліку ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс" за телефоном (067)5196049, 5-97-92

12345678910>>