ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс"
м.Южноукраїнськ,
вул. Паркова, 2
НОВИНИ   

15.11
Підготовка до осінньо-зимового періоду
Згідно проведеного моніторингу в період з 01 листопада 2021 року по 05 листопада 2021 року Управлінням Держенергонагляду у Миколаївській області надано позитивний висновок від 12.11.2021 р. про готовність ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс» до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.
 
02.10
Зміну номеру поточного рахунку у форматы IBAN
Відповідно до Постанови Правління Національного банку України №162 від 28.12.2018р. "Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні "ДПЕМ ПрАТ" Атомсервіс повідомляє про зміну момерів рахунків.
 
06.07
До уваги споживачів!
02.07.2019 року Національною комісією що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг прийнято постанову № 1333 Про затвердження Правил розгляду звернень споживачів щодо дій суб'єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, та врегулювання спорів.
 
14.06
Програма відповідності ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс"
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП) погодила Програма відповідності ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс"
 
18.03
Порядок подання звернень/скарг/претензій
До уваги споживачів електричної енергії! Відповідно до п.8.3.2 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 312 та п.13.1.2 Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 310, на веб-сайті Оператора системи розподілу (ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс») розміщено інструкцію про порядок подання звернень/скарг/претензій" та процедуру розгляду звернень/скарг/претензій."
 
05.10
Обговорення проекту тарифів на розподіл електричної енергії на 2019 рік.
ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс" розпочинає з 05 по 14 жовтня 2018 року відкриті обговорення проекту тарифів на розподіл електричної енергії на 2019 рік.
 
Всі новини
© ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс" Усі права захищено 2012
Сайт відвідало
 Всього 22118
 Сьогодні 37
 Зараз на сайті 1
 
Інформаційно-консультаційний центр повідомляє.
                                                                       Економія електроенергії в побуті:

   Нагадуємо, що у теперішній час саме енергія є показником життєвого рівня сучасної людини. І він включає в себе не тільки освітлення, обігрів і кондиціювання житла.
Енергія визначає рівень комфортності, а саме: це і приготування їжі на електричних та у мікрохвильових плитах, і користування багатьма іншими електричними приладами і обладнанням, які за останній час з" явилися у наших домогосподарствах і покращують наш побуті.
    Проте, останнім часом у електроенергетичній галузі спостерігається дефіцит електричної енергії та потужності, особливо у осінньо-зимовий період.
    З метою запобігання небажаних обмежень споживання електроенергії та аварійних відключень, пов'язаних з відсутністю балансу між кількістю електроенергії, що виробляється на електростанціях, та тією кількістю, що споживається споживачами, а також з метою заощадження Ваших коштів, які потрібно сплачувати за використану електричну енергію,  враховуючи факт зростання тарифів на неї, закликаємо до вжиття заходів, які дозволять раціонально і економно споживати енергію.
    Такими заходами є встановлення та застосування у домогосподарствах енергозберігаючих електричних приладів і обладнання, утеплення житла, споживання електричної енергії у нічний час у період найменшого навантаження енергосистеми, відключення зайвого  освітлення у приміщеннях, в яких на даний час Ви не перебуваєте, та т.і.                          
До відома споживачів електричної енергії!

                       Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)  в Україні, прийняла рішення про перехід на ринкові засади формування тарифів для непобутових споживачів (всі споживачі крім населення).
          Починаючи з січня 2017 року електропостачальні компанії індивідуально визначають і затверджують в НКРЕКП   тарифи на постачання електричної енергії споживачам (крім населення)  на закріпленій території здійснення ліцензованої діяльності.
          У зв'язку з цим з 01.01.2017р.  і на сьогоднішній день тарифи  ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс" є одними із найнижчих в Україні серед аналогічних компаній.
В лютому 2016 року  зазначені тарифи ДПЕМ становлять:
-  для споживачів, підключених до електричних  мереж на
   1-му класі напруги  (27,5 кВ і вище)    -     1,4048  грн/кВт*год   (без ПДВ)
-  для споживачів, підключених до електричних  мереж на
   2-му класі напруги  (нижче 27,5 кВ)    -     1,6837  грн/кВт*год   (без ПДВ)

З початку поточного року тарифи ДПЕМ знижено в середньому на 15 відсотків проти єдиних тарифів в Україні, які діяли в грудні 2016 року. 
         У порівнянні із сусідніми електропостачальниками  тарифи ДПЕМ в цьому році:
-  менші за тарифи  ПАТ "Миколаївобленерго"  -  на 15% ; 
-  на 20%  нижчі, чим у ПАТ "Кіровоградобленерго".                         Нагадуємо, що з 01 березня 2017 року   відбудеться п'ятий етап підвищення тарифів на електричну енергію, що
                         відпускається населенню. 
   
Звертаємо увагу, що крім змінення рівня блочних тарифів, змінюється кількість блоків та їх граничні значення.   
   
    Зазначаємо, що для уразливих верств населення, зокрема для багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, а також для населення, яке проживає в гуртожитках, встановлені тарифи на найнижчому рівні

                                                                                                                                                           Докладніше
   


                     У зв'язку з рішенням Виконавчого комітету ЮУ міської ради про надання згоди
                    на списання  з балансу комунального підприємства "Житлово-експлуатаційне об'єднання" багатоквартирних будинків на баланс створених ОСББ,  КП "ЖЕО"   має намір  виключення з договору про постачання  електричної енергії  розрахункових електролічильників, що враховують електричну енергію, використану на технічні цілі у будинках, які будуть передані ОСББ.
Споживання електричної енергії без договору, згідно пункту 5.1 Правил, не допускається.
        Зважаючи на наведене, ДПЕМ  пропонує  створеним ОСББ своєчасно звертатись за укладенням договору про постачання електричної енергії, т.я. у разі  відсутності останнього,  наше підприємство змушене буде припиняти постачання електричної енергії на технічні цілі багатоквартирного будинку.

                                                                                                                                                        Докладніше


ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ                ПРАТ "АТОМСЕРВІС"