© ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс" Усі права захищено 2012   support@info.dpem.mk.ua
ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс"
м.Южноукраїнськ,
вул. Паркова, 2

office@info.dpem.mk.ua
НОВИНИ   

09.01.2024
відновлено з 01.01.2024р. дію розділу IV Кодексу систем розподілу "Порядок приєднання до систем розподілу"
НКРЕКП прийнято Постанову від 29 грудня 2023р., якою відновлено з 01.01.2024р. дію розділу IV Кодексу систем розподілу "Порядок приєднання до систем розподілу", затвердженого Постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 310, та Методики (порядку) формування плати за приєднання до системи передачі та системи розподілу, затвердженої Постановою НКРЕКП від 18 грудня 2018 року № 1965.
 
28.11.2023
Планове зняття показів лічильників електричної енергії у побутових споживачів
29.11.2023р., 30.11.2023 та 01.12.2023 представниками ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс» буде здійснюватись планове зняття показів лічильників електричної енергії у побутових споживачів (населення).
 
26.09.2023
Планове зняття показів лічильників електричної енергії у побутових споживачів
Шановні споживачі електричної енергії!

29.09.2023р., 30.09.2023 та 01.10.2023 представниками ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс» буде здійснюватись планове зняття показів лічильників електричної енергії у побутових споживачів (населення).
 
25.08.2023
Планове зняття показів лічильників електричної енергії у побутових споживачів
Шановні споживачі електричної енергії!

30.08.2023р., 31.08.2023, 01.09.2023 та 02.09.2023р. представниками ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс» буде здійснюватись планове зняття показів лічильників електричної енергії у побутових споживачів (населення).
 
27.07.2023
Планове зняття показів лічильників електричної енергії у побутових споживачів (населення).
Планове зняття показів лічильників електричної енергії у побутових споживачів (населення).
 
Всі новини
Сайт відвідало
 Всього 925123
 Сьогодні 30
 Зараз на сайті 5
 
Інформаційно-консультаційний центр повідомляє.
                                                                       Економія електроенергії в побуті:

   Нагадуємо, що у теперішній час саме енергія є показником життєвого рівня сучасної людини. І він включає в себе не тільки освітлення, обігрів і кондиціювання житла.
Енергія визначає рівень комфортності, а саме: це і приготування їжі на електричних та у мікрохвильових плитах, і користування багатьма іншими електричними приладами і обладнанням, які за останній час з" явилися у наших домогосподарствах і покращують наш побуті.
    Проте, останнім часом у електроенергетичній галузі спостерігається дефіцит електричної енергії та потужності, особливо у осінньо-зимовий період.
    З метою запобігання небажаних обмежень споживання електроенергії та аварійних відключень, пов'язаних з відсутністю балансу між кількістю електроенергії, що виробляється на електростанціях, та тією кількістю, що споживається споживачами, а також з метою заощадження Ваших коштів, які потрібно сплачувати за використану електричну енергію,  враховуючи факт зростання тарифів на неї, закликаємо до вжиття заходів, які дозволять раціонально і економно споживати енергію.
    Такими заходами є встановлення та застосування у домогосподарствах енергозберігаючих електричних приладів і обладнання, утеплення житла, споживання електричної енергії у нічний час у період найменшого навантаження енергосистеми, відключення зайвого  освітлення у приміщеннях, в яких на даний час Ви не перебуваєте, та т.і.                          
До відома споживачів електричної енергії!

                       Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)  в Україні, прийняла рішення про перехід на ринкові засади формування тарифів для непобутових споживачів (всі споживачі крім населення).
          Починаючи з січня 2017 року електропостачальні компанії індивідуально визначають і затверджують в НКРЕКП   тарифи на постачання електричної енергії споживачам (крім населення)  на закріпленій території здійснення ліцензованої діяльності.
          У зв'язку з цим з 01.01.2017р.  і на сьогоднішній день тарифи  ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс" є одними із найнижчих в Україні серед аналогічних компаній.
В лютому 2016 року  зазначені тарифи ДПЕМ становлять:
-  для споживачів, підключених до електричних  мереж на
   1-му класі напруги  (27,5 кВ і вище)    -     1,4048  грн/кВт*год   (без ПДВ)
-  для споживачів, підключених до електричних  мереж на
   2-му класі напруги  (нижче 27,5 кВ)    -     1,6837  грн/кВт*год   (без ПДВ)

З початку поточного року тарифи ДПЕМ знижено в середньому на 15 відсотків проти єдиних тарифів в Україні, які діяли в грудні 2016 року. 
         У порівнянні із сусідніми електропостачальниками  тарифи ДПЕМ в цьому році:
-  менші за тарифи  ПАТ "Миколаївобленерго"  -  на 15% ; 
-  на 20%  нижчі, чим у ПАТ "Кіровоградобленерго".                         Нагадуємо, що з 01 березня 2017 року   відбудеться п'ятий етап підвищення тарифів на електричну енергію, що
                         відпускається населенню. 
   
Звертаємо увагу, що крім змінення рівня блочних тарифів, змінюється кількість блоків та їх граничні значення.   
   
    Зазначаємо, що для уразливих верств населення, зокрема для багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, а також для населення, яке проживає в гуртожитках, встановлені тарифи на найнижчому рівні

                                                                                                                                                           Докладніше
   


Передати покази лічильників

За телефоном:  (067) 517-32-62, 5-92-37

Особистий кабінет споживача
                     У зв'язку з рішенням Виконавчого комітету ЮУ міської ради про надання згоди
                    на списання  з балансу комунального підприємства "Житлово-експлуатаційне об'єднання" багатоквартирних будинків на баланс створених ОСББ,  КП "ЖЕО"   має намір  виключення з договору про постачання  електричної енергії  розрахункових електролічильників, що враховують електричну енергію, використану на технічні цілі у будинках, які будуть передані ОСББ.
Споживання електричної енергії без договору, згідно пункту 5.1 Правил, не допускається.
        Зважаючи на наведене, ДПЕМ  пропонує  створеним ОСББ своєчасно звертатись за укладенням договору про постачання електричної енергії, т.я. у разі  відсутності останнього,  наше підприємство змушене буде припиняти постачання електричної енергії на технічні цілі багатоквартирного будинку.

                                                                                                                                                        Докладніше


ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ                ПРАТ "АТОМСЕРВІС"
Наші партнери