ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс"
м.Южноукраїнськ,
вул. Паркова, 2
НОВИНИ   

25.11
Споживачам електричної енергії!
Планове зняття показів лічильників електричної енергії у побутових
споживачів (населення).
 
08.08
Споживачам послуг з розподілу електричної енергії
Зміни до Правил роздрібного ринку (Постанова НКРЕКП від
13.10ю2021р. №1780)
 
15.11
Підготовка до осінньо-зимового періоду
Згідно проведеного моніторингу в період з 01 листопада 2021 року по 05 листопада 2021 року Управлінням Держенергонагляду у Миколаївській області надано позитивний висновок від 12.11.2021 р. про готовність ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс» до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.
 
02.10
Зміну номеру поточного рахунку у форматы IBAN
Відповідно до Постанови Правління Національного банку України №162 від 28.12.2018р. "Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні "ДПЕМ ПрАТ" Атомсервіс повідомляє про зміну момерів рахунків.
 
06.07
До уваги споживачів!
02.07.2019 року Національною комісією що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг прийнято постанову № 1333 Про затвердження Правил розгляду звернень споживачів щодо дій суб'єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, та врегулювання спорів.
 
14.06
Програма відповідності ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс"
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП) погодила Програма відповідності ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс"
 
Всі новини
© ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс" Усі права захищено 2012
Сайт відвідало
 Всього 922911
 Сьогодні 347
 Зараз на сайті 2
 

Задати питання |  Нашi консультанти пошук
04.05.2022  Ігор
На двохтарифному лічильнику кожну секунду з'являється напис E-01
067 5118691

Консультаційний центр
Про консультанта
Задати питання
Шановний Ігор, скоріше за все дана помилка може виникати в разі розряду вбудованого елемента живлення лічильника. Для більш точного визначення проблеми Ви можете зателефонувати нашим спеціалістам служби комерційного обліку 5-63-91.

21.09.2021  Ирина
Здравствуйте.20.09.2021 года меня без предупреждения отрезали от электричества по адресу Энергостроителей 15 кв 7.По решению суда.Об этом я узнала при обращении почему отключили.На суд меня никто не вызывал.Тн был оказывается ещё 9.07.Никто не предупреждал.Отрезали и оставили акт в двери.Ьетом не проживала в городе.Долг был 700 грн.Вопрос , имеете ли вы право без предупреждения отключать
Я знаю,что должны были по Укрпочта отправить предупреждения
Мне никто его не вручал .В результате я оплатила вчера 700 грн,через Ощад 24.,Сказали ,что деньги эти не видят.Оплатите сегодня ,чтоб завтра вас подключили.Сын оплатил ещё ,1400 грн вчера ,долг , судебный сбор,куда меня не приглашали,и за подключение, которого не было ещё.Куда я могу пожаловаться на вашу организацию?Объясните , свои действия с юридической точки зрения

Консультаційний центр
Про консультанта
Задати питання
Шановна Ірино, на Ваше звернення повідомляємо наступне.

13 квітня 2017 року було прийнято Закон України «Про ринок електричної енергії», який почав діяти з 11 червня 2017 року (далі - Закон).
Відповідно до Закону з 01 січня 2019 року ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс» здійснює діяльність по наданню послуг з розподілу електричної енергії, тобто забезпечує технічну можливість доставки електроенергії на об’єкт споживача і організацію обліку електроспоживання за допомогою електролічильника.
Згідно з положеннями Закону постачання електроенергії для побутових споживачів (населення) в Миколаївській області здійснює ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія».
Кошти за спожиту електричну енергію побутовий споживач сплачує електропостачальнику.
У відповідності до пункту 7.5 (2) Правил роздрібного ринку електричної енергії (ПРРЕЕ), у разі якщо припинення електроживлення здійснюється за ініциативою електропостачальника, попередження про припинення повністю або частково постачання (розподілу або передачі) електричної енергії оформлюється електропостачальником після встановлення факту наявності підстав для вчинення вказаних дій та надається споживачу окремим письмовим повідомленням, у якому зазначаються підстава, дата і час, з якого електропостачання буде повністю або частково припинено, прізвище, ім'я, по батькові, підпис відповідальної особи, якою оформлено попередження.
Датою отримання таких попереджень буде вважатися дата їх особистого вручення, що підтверджується підписом одержувача та/або реєстрацією вхідної кореспонденції, або третій календарний день від дати отримання поштовим відділенням зв'язку, в якому обслуговується одержувач (у разі направлення поштою рекомендованим листом).

Відповідно до пункту 7.5 (2) ПРРЕЕ і пункту 11.5.2 (2) Кодексу систем розподілу за зверненням електропостачальника (ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія») 20,09.2021 року ДПЕМ ПРАТ «Атомсервіс» було припинено постачання електричної енергії на квартиру за адресою: вул.Енергобудівників, буд.15, кв.7. По факту відключення складений відповідний акт.
Відновлення електроживлення наше підприємство має право здійснювати тільки після отримання звернення ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» про відкликання своєї вимоги щодо відключення споживача.
Стосовно відновлення Вам електропостачання слід повідомити, що до теперішнього часу електропостачальник не звертався до ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс» з відповідним проханням. Можемо припустити, що Вами не з’ясовані питання з електропостачальником, що стосуються відключення-відновлення електричної енергії.

03.09.2021  Андрей
Добрый день. Хотел бы подключиться к ТП-181, но расстояние 300м (по улице Дружбы). Возможно или нет? Спасибо.

Консультаційний центр
Про консультанта
Задати питання
Добрый день, Андрей.
Да, подключиться можно, но надо уточнить расстояние до объекта...
В зависимости от расстояния будет формироваться цена подключения (стандартное или нестандартное подключение)
См. раздел https://info.dpem.mk.ua/plata_podkl.html

03.09.2021  Светлана Владимировна
Здравствуйте. Мой счетчик перестал считать киловаты. Обнаружила 1.09.21, когда снимала показания.
К кому обратиться сейчас не знаю. Написала письмо на сайте. Когда будет ответ не известно.
Подскажите, пожалуйста, к кому мне обратиться для решения проблемы.
Мой адрес: пгт Константиновка, ул. Чехмистренко 8;
тел. +380 96 705 62 03
Благодарю.
С уважением С.В.

Консультаційний центр
Про консультанта
Задати питання
Уважаемая Светлана Владимировна.
Вы не являетесь потребителем ДПЕМ ПрАТ "Атомсервис", скорее всего Вам надо обратиться в АТ «Миколаївобленерго» https://www.energy.mk.ua.
Или филиал АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» Арбузинського району
тел: (05132)3-09-34
email: arb@energy.mk.ua

12345678910>>
Задати питання |  Нашi консультанти

Ласкаво просимо до розділу звернень, скарг, претензій
  Шановні спожвачі, тут Ви можете залишити свої пропозиції та скарги, щодо роботи нашого підприємства, також отримати відповіді наших спеціалістів на Ваші звернення.ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ                ПРАТ "АТОМСЕРВІС"