ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс"
м.Южноукраїнськ,
вул. Паркова, 2
НОВИНИ   

24.02.2023
Споживачам електричної енергії!
27.02.2023р., 28.02.2023, 01.03.2023 та 02.03.2023р. представниками ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс» буде здійснюватись планове зняття показів лічильників електричної енергії у побутових споживачів (населення).
 
26.01.2023
Споживачам електричної енергії!
30.01.2023р., 31.01.2023, 01.02.2023 та 02.02.2023р. Планове зняття показів лічильників електричної енергії у побутових споживачів (населення).
 
08.08.2022
Споживачам послуг з розподілу електричної енергії
Зміни до Правил роздрібного ринку (Постанова НКРЕКП від 13.10.2021р. №1780)
 
15.11.2021
Підготовка до осінньо-зимового періоду
Згідно проведеного моніторингу в період з 01 листопада 2021 року по 05 листопада 2021 року Управлінням Держенергонагляду у Миколаївській області надано позитивний висновок від 12.11.2021 р. про готовність ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс» до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.
 
02.10.2019
Зміну номеру поточного рахунку у форматы IBAN
Відповідно до Постанови Правління Національного банку України №162 від 28.12.2018р. "Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні "ДПЕМ ПрАТ" Атомсервіс повідомляє про зміну момерів рахунків.
 
06.07.2019
До уваги споживачів!
02.07.2019 року Національною комісією що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг прийнято постанову № 1333 Про затвердження Правил розгляду звернень споживачів щодо дій суб'єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, та врегулювання спорів.
 
Всі новини
© ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс" Усі права захищено 2012
Сайт відвідало
 Всього 922911
 Сьогодні 3
 Зараз на сайті 1
 

Задати питання |  Нашi консультанти пошук
13.03.2023  Артур
Доброго дня.
За січень 2023 року від організації ДП "ЕНЕРГОЗБУТ" отримали рахунок про необхідність оплати за спожиту електричну енергію значно завищену. Було письмове звернення переглянути показники спожитої електричної за загальним інтегральним лічильником та сформувати коректні рахунки для сплати.

Відповідно до положень Закону України від 13.04.2017 року № 2019-VIII «Про ринок електричної енергії» ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс» отримало відповідну ліцензію на провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії і з 01 січня 2019 року виконує функції оператора системи розподілу (ОСР), тобто надає послуги з розподілу електричної енергії на закріпленій території. Розподіл електричної енергії передбачає технічне забезпечення електроживлення об’єктів споживачів, які приєднані до мереж ОСР. Тому на електронну пошту ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс» було надіслано лист щодо технічних невідповідностостей зняття показів засобами обліку.

Згідно з положеннями пунктів 38 та 40 Правил, на енергопостачальника покладені обов’язки щодо здійснення планової повірки, обслуговування, ремонту і заміни приладів обліку, які проводяться в терміни, встановлені нормативно-технічними документами та договором про користування електроенергією.
Планова заміна розрахункових приладів обліку здійснюється енергопостачальником за його власний рахунок відповідно до міжповірочного інтервалу встановленого нормативно-технічними документами для кожного типу розрахункового приладу обліку.
Позапланова заміна розрахункових приладів обліку здійснюється енергопостачальником при ушкодженні, при виявлені споживачем (за його заявою), або працівником ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс" неправильної роботи приладу обліку. При цьому у разі пошкодження, втрати або неправильної роботи приладу обліку з вини споживача, споживач відшкодовує вартість перевірки, ремонту або встановлення нового приладу обліку.

Відповідь ми так і неотримали. Також телефонували у відділ обслуговування юридичних осіб 05136 5-60-10. Відповіді також не отримали.

Просимо надати інформацію і куди необхідно звернутись для вирішення даного питання. Дякую.

Консультаційний центр
Про консультанта
Задати питання
Шановний Артуре!
Ваше звернення надійшов на нашу електронну адресу 09.03.2023 р. о 17.57. 10.03.2023р. передано до відповідної служби для опрацювання. Найближчім часом відповідальні працівники ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс» з Вами зв’яжуться.
Звертаємо увагу на те, що вказаний Вами номер телефону у зверненні у нашому підприємстві відсутній. З питаннями ви можете звертатися до Інформаційно-консультаційного центру по роботі із споживачами за номером 5-50-71. Начальник ІКЦ Маркевич Інна Миколаївна.

07.01.2023  Захар
Вітаю! Хотів зареєструватися у системі як побутовий споживач. В інструкції сказано, що треба ввести номер особового рахунку з 9 цифр, а в мене о/р міститьь тільки 8 цифр - 61105139. Підкажіть, будь ласка, як я можу зареєструватися?

Консультаційний центр
Про консультанта
Задати питання
Доброго дня.
Вказаний Вами номер особового рахунку не зареєстрований в нашій базі споживачів. Зверніться в наш відділ по роботі з побутовими споживачами за телефоном: 5-92-37, або (067) 517-32-62

27.12.2022  Петрова Юлия Викторовна
Добрый вечер. Скажите пожалуйста, почему перестали писать лимиты электроэнергии на день на город? Кто отвечает и решает за отключение света? Ранее нам всем жителям города говорили, что это Одесский диспетчерский центр распределения. Но я звонила туда, они сказали, что к нам отношения не имеют. Так вот вопрос КТО и КАК это решает? А теперь хотелось бы задать вопрос по графикам. Неужели нельзя их составить корректно, люди не могут спланировать свой день. Некоторых отключают несколько дней подряд в одно и тоже время. Кто их составляет? И последний вопрос. Уже 3 дня по области не отключают свет нигде кроме Южноукраинска, объясните почему? И да, жалобы на Урядову лiнiю и Державну iнспекцiю енергетичного нагляду уже поданы.

Консультаційний центр
Про консультанта
Задати питання
Шановна Юлія Вікторівна. Як відомо, починаючи з 10 жовтня 2022 року під час неодноразових масованих ракетних атак
українська енергетична інфраструктура зазнала значних пошкоджень, у зв’язку з чим виник і залишається на високому рівні дефіцит потужності в енергосистемі.
У разі нагальної потреби усі оператори систем розподілу (ОСР) можуть залучатись до обмеження споживання електричної енергії та потужності, погодинних або аварійних вимкнень, а також для вирівняння графіка навантаження електричної енергії енергетичної системи України.
Втім, враховуючи особливості категоричності споживачів на території здійснення ліцензованої діяльності ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс», наше підприємство поки ще не залучено до застосування графіків аварійних вимкнень (ГАВ).
Проте, з метою збалансування енергосистеми для всіх ОСР щодоби регіональними диспетчерськими центрами (РДЦ) доводяться ліміти, тому ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс» розроблено і застосовуються стабілізаційні графіки погодинних вимкнень (ГПВ).
У разі, коли буде спостерігатися перевищення встановлених лімітів у часи застосування погодинних графіків вимкнень, РДЦ має право вимагати від ОСР введення графіків аварійних вимкнень.
Переконливо просимо усіх з розумінням ставитись до ситуації, що склалася в електро-енергетичний галузі, і, зокрема, у Южноукраїнській територіальній громаді.
Водночас пропонуємо проаналізувати своє електроспоживання і якомога більшу частину електрообладнання та електроприладів перевести на нічний режим роботи і по можливості обмежити використання електричної енергії в години максимальних навантажень, які на даний час є з 07.00 до 24.00 год.
Звертаємо увагу, що всі багатоквартирні будинки та деякі споживачі інших груп мають по два джерела живлення (основне та резервне) з однієї двотрансформаторної ТП, але з різних трансформаторів (1Т, 2Т). Тобто, один і той же об’єкт може бути заживлений або від одного, або від другого трансформатора однієї ТП.
На жаль, диспетчер ОДС ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс» не володіє інформацією, з яких саме кабельних ліній заживлені ВРП будівлі. Тому у погодинних графіках може бути два випадки відключення одного об’єкта у різні години, т.я. трансформатори однієї ТП вимикаються почергово і більше одного разу на добу ні один із будинків (об’єктів) не вимикається.
Стосовно рівнів лімітів: ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс» ніколи не викладало їх у своїх джерелах інформації, так як це є інформацією з обмеженим доступом, тому поставте питання до того джерела інформації на яких Ви бачили ці ліміти.

04.05.2022  Ігор
На двохтарифному лічильнику кожну секунду з'являється напис E-01
067 5118691

Консультаційний центр
Про консультанта
Задати питання
Шановний Ігор, скоріше за все дана помилка може виникати в разі розряду вбудованого елемента живлення лічильника. Для більш точного визначення проблеми Ви можете зателефонувати нашим спеціалістам служби комерційного обліку 5-63-91.

12345678910>>
Задати питання |  Нашi консультанти

Ласкаво просимо до розділу звернень, скарг, претензій
  Шановні спожвачі, тут Ви можете залишити свої пропозиції та скарги, щодо роботи нашого підприємства, також отримати відповіді наших спеціалістів на Ваші звернення. Залишаючи своє запитання, вкажіть буть ласка своє Ім'я, Прізвище та номер контактного телефону, анонімні запитання розглядатися не будуть!Передати покази лічильників

За телефоном:  (067) 517-32-62, 5-92-37

Особистий кабінет споживача
Наші партнери

ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ                ПРАТ "АТОМСЕРВІС"