ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ПрАТ "АТОМСЕРВІС"

Оператор системи розподілу

Інформаційно-консультаційний центр, тел. 05136-5-5071, e-mail:  callcentre@dpem.mk.ua  Надати покази лічильників тел.  05136-5-9237, 067-517-3262

ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс", м.Южноукраїнськ, вул.Паркова, 2
e-mail:  office@info.dpem.mk.ua
тел. 05136-5-6468


reestr2 reestr Реєстр постачальників uo2 reestr Уповноважена особа, та програма відповідності off reestr Перерви електропостачання info2 info Інформаційно- консультаційний центр gis2 gis Геодезична інформаційна система tarif2 tarif Тарифи на послуги з розподілу електроенергії kabinet2 kabinet Кабінет споживача. Надання показів лічильників zvern2 zvern Запитання, звернення, скарги treaties2 treaties Укладання договорів in2 in Приєднання до мереж
Як надати покази лічильників За телефоном:
(067) 517-32-62, 5-92-37
Особистий кабінет споживача
Viber-бот
Telegram-бот

У звʼязку з атакою агресора на енергомережу України, закликаємо мешканців громади ощадливо ставитися до споживання електроенергії, особливо в години ранкових (з 7 до 10 год) та вечірніх (з 17 до 23 год) пікових навантажень.
Наявність світла в наших оселях залежить від нас.
Відмовтеся від використання пристроїв, що споживають багато електроенергії (праски, електрочайники, кондиціонери, тощо) в період пікових навантажень та сплануйте їх раціональне використання.

Найбільш затратні електроприлади, за споживанням електроенергії, кВт*год.
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5 Image 6 Image 7 Image 8 Image 9 Image 10 Image 11 Image 12
Порядок визначення та застосування граничних величин споживання електричної потужності.
03 червня 2024

Порядок визначення та застосування граничних величин споживання електричної потужності.

фотоЗ метою забезпечення справедливої і рівномірної черговості розподілу доступної електричної енергії побутовим споживачам та забезпечення безперебійним електропостачанням критично важливих об’єктів при застосуванні заходів з обмеження споживання електричної енергії постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2024 № 600 затверджено Порядок визначення та застосування граничних величин споживання електричної потужності (далі - Порядок).
Відповідно до пункту 30 Порядку до переліку критично важливих об’єктів, яким має бути забезпечено пріоритетне електропостачання відповідно до встановленого мінімального навантаження, відносяться об’єкти споживача, а саме:

об’єкти критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору та сектору системи життєзабезпечення, включених до Реєстру об’єктів критичної інфраструктури;
заклади охорони здоров’я державної або комунальної форми власності;
військові частини та територіальні центри комплектування і соціальної підтримки (зокрема об’єкти, що використовуються для територіальної громади в умовах воєнного стану);
підприємства оборонного комплексу України, зокрема ті, що виконують мобілізаційні завдання (замовлення) із створення, виробництва, ремонту та постачання озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектувальних виробів, а також підприємства залізничного транспорту;
підприємства, діяльність яких важлива для забезпечення продовольчої, економічної та/або енергетичної безпеки країни, підприємства з неперервним циклом виробництва;
електронні комунікаційні мережі;
органи державної влади (Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, центральні органи виконавчої влади, правоохоронні органи (органи внутрішніх справ, прокуратури, СБУ, об’єкти ДСНС).

Згідно з пунктом 31 Порядку, переліки критично важливих об’єктів готуються та затверджуються обласними, Київською міською держадміністраціями (військовими адміністраціями).

Щодо кожного об’єкта перелік повинен містити найменування, місцезнаходження, за яким здійснюється відбір потужності, обґрунтування необхідності забезпечення пріоритетного електропостачання, граничне (мінімально допустиме) навантаження об’єкта в періоди з 00 год. 00 хв. до 6 год. 59 хв. годин та із 7 год. 00 хв. до 23 год. 59 хв. (МВт), найменування оператора системи передачі та оператора систем розподілу, до мереж якого приєднано зазначений об’єкт. Під час затвердження такого переліку обласна, Київська міська держадміністрація (військова адміністрація) проводить консультації з органами місцевого самоврядування, операторами систем розподілу та Держенергонаглядом щодо доцільності включення об’єкта до переліку, допустимих мінімальних рівнів навантаження, схем електропостачання зазначеного споживача, наявних на одній лінії живлення субспоживачів, які потребуватимуть відключення, тощо.

Відомості про об’єкти, що містяться в переліку, є інформацією з обмеженим доступом, вимога щодо захисту якої встановлена законом.

Зважаючи на вищезазначене, прошу обласні, Київську міську військові адміністрації у місячний строк забезпечити спільно з операторами систем розподілу та Держенергонаглядом складання та затвердження переліків критично важливих об’єктів, яким має бути забезпечено пріоритетне електропостачання при застосуванні граничних величин споживання електричної потужності з подальшим їх направлення до оператора системи передачі та операторів систем розподілу згідно з пунктом 32 Порядку.

Для консультацій щодо складання переліку критично важливих об’єктів, яким має бути забезпечено пріоритетне електропостачання при застосуванні граничних величин споживання електричної потужності звертатися до контактної особи у Міненерго – Зєнченко Олександр Юрійович (тел: 044-594-66-13, електронна пошта: aleksandr.zenchenko@mev.gov.ua) та до відповідних територіальних органів Держенергонагляду.

Перший заступник Міністра  Юрій ВЛАСЕНКО